Firma PULZAR - Gabriel Barczi vznikla 20.3.2000. Dňa 1.7.2005 sa pretransformovala na PULZAR Rožňava, s.r.o. Našim hlavným poslaním je poskytovanie kvalitných výrobkov za výhodné ceny svojím ochodným partnerom. Ponúkame najširší sortiment alkoholických nápojov, pív a vín. V ponuke máme aj cukrovinky, kávu, cigarety a tabakové výrobky, elektronické cigarety, nealkoholické nápoje a pivo.

Dôkazom vedúceho postavenie v rámci regiónu je množstvo spokojných obchodných partnerov a zákazníkov, ktorý sa k nám opakovane a radi vracajú. Vyskúšajte aj vy naše služby a veríme, že budete spokojný.

 

 

= pravé poctivé pivo!!!

   
Pulzar - čo to slovo znamená Vína a alkohol  z celého sveta Všetko o hviezdach Všetko o hviezdach Všetko o hviezdach Všetko o hviezdach Všetko o hviezdach Všetko o hviezdach

Zaujalo Vás logo našej firmy, ale neviete čo znamená? /stačí nastaviť kurzor na časť loga/ Radi Vám to vysvetlíme:

HVIEZDIČKY - v siedmej hviezdičke číslo znamená počet rokov na trhu.

ZEMEGUĽA - vieme zabezpečiť alkohol a vína z celého sveta

PULZAR - je rotujúca neutrónová hviezda, neveľké zvyšky kedysi masívnych hviezd, ktoré zanikli po výbuchu supernovy. Pulzary rotujú rýchlosťou v rozpätí od niekoľko desiatok otočiek až po niekoľko stoviek otočiek za sekundu (najrýchlejšie rotujúci z doteraz objavených pulzarov sa otočí 641-krát za sekundu) a zametajú Galaxiu úzkymi lúčmi žiarenia. Pulzary, popri svojich "naj" sú však aj veľmi užitočnými objektmi: astronómovia ich využívajú na vyznačenie magnetických polí a obrovských ostrovov plynu, ktorých je v medzihviezdnom priestore našej Galaxie bezpočet.

O FIRME   AKCIA    DODÁVATELIA    SORTIMENT    E-SHOP    KONTAKT    ZÁBAVA

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

 

Pocitadlo.sk